"SVÚM a.s. spolupracuje s firmou RS Consult již více než šest let. Díky technické odbornosti a obchodním zkušenostem RS Consult v oblasti R&D se podařilo naší společnosti zvýšit objem komerčních výzkumných projektů v ČR i zahraničí, především v Německu. Nejsilnější stránkou RS Consult je jazyková vybavenost a obchodní zkušenosti v německy mluvících zemích."

Ivo Hain | majitel

Novinky


https://www.knrbb-gmbh.de/en/start-en/ vystavuje na InnoTransu: navštivte stánek č. 100 v CityCube Halle B, kde vás 20. a 21. 9. 2022 očekávám! 

  


Podílím se na: https://www.silverbusiness.cz/

Silver Business je vlastní projekt Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR), který jsme odstartovali začátkem roku 2018. Na skutečných lidských příbězích ukážeme výhody, které přináší citlivá aktivace seniorů a jejich uplatnění v nejrůznějších oborech. Důležitý je pro nás dlouhodobý význam těchto aktivit jak pro seniory, tak i pro celou společnost.


Krátký film o přečerpávací vodní elektrárně Dlouhé Stráně v Jeseníkách. Technologii na odlitek oběžného kola vytvořil Richard Šulko ve slévárně oceli v podniku ŠKODA Hutě v Plzni: https://fb.watch/v/BPAhui7u/


 

Zajímavý článek k hmotnostnímu managementu (v Němčině):

https://www.linkedin.com/pulse/system-und-strukturoptimierung-im-bahnfahrzeugbau-von-dahm/?trackingId&fbclid=IwAR0npMPw7ikO0wfqu185pPjlIwarr67wJz3dMRqCfFoydR5zkc9VT1r5VcU

  


Mezi 10 nejlepšími Živnostníky Plzeňského kraje za 2019:

 
  

RS Consult získal na své služby ochrannou známku: